Kontaktujte nás: 775 677 604 | info@invacar.cz

Invacar s.r.o.

Úpravy vozidel pro tělesně postižené

Vítejte na stránkách společnosti INVACAR

Vítejte na stránkách společnosti Invacar, kde nadstandardní péče o zákazníka je hlavním posláním. Specializací firmy invacar je montáž, výroba a vývoj komponentů do vozidel pro tělesně postižené. Díky kvalitě a spolehlivosti výrobků, se prosadila i na zahraničním trhu. Vyváží do Německa, Itálie, Belgie, Anglie, Irska, Rakouska, Švýcarska, Španělska, Polska, Maďarska, Kypru, Řecka, Izraele, Chorvatska a na Slovensko. Invacar je skutečným expertem na trhu s mnoha oceněními, certifikáty.

Více o společnosti INVACAR

INVACAR je rodinná firma, 22 let zkušeností. Za dobu našeho působení na českém trhu, jsme upravili tisíce vozidel pro tělesně postižené. Hlavním posláním společnosti je perfektní péče o zákazníka.

Neváhejte nás kontaktovat na info@invacar.cz či na telefonu 775 677 603.

Využijte také jedinečnou příležitost a vyzkoušejte si ZDARMA úpravu vozidla z pohodlí vašeho domova. Vyplňte prosím formulář s žádostí o prohlídku a my za vámi přijedeme.  

Další bezplatné služby zákazníkům: 

  • Bezbariérové ubytování po dobu přestavby vozidla.
  • Dovoz vozidla k úpravě a poté zpět vlastní odtahovou službou.
  • Zapíšeme vám úpravu do velkého Technického průkazu vozidla.
  • Po úpravě máte samozřejmě nárok na záruční a pozáruční servis.

Společnost Invacar byla oceněna hospodářskou komorou titulem "nejlepší společnost roku". Říká se, že kdo tento titul získal, plně pochopil potřebu svých zákazníků a dokáže řešit jejich problémy s naprostou přesností. V roce 2017 Invacar získal evropský certifikát důvěryhodnosti firem za služby a péči o zákazníka. Děkujeme, je pro nás radost předávat 22 let zkušeností.